Esemény: Duatlon Fesztivál - Universitas Kupa, Budapesti Diákolimpia

Idő: 2008. szeptember 28., 10:00 - 2008. szeptember 28., 0:00

Versenykiírás: www.triatlonmagazin.hu/Duatlon%20A4.pdf

Eredmények: www.bptriatlon.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=180

Universitas Kupa (4 km futás, 20 km kerékpár, 2 km futás):
- Ács Viktor 57:23 (absz. 7. hely, Univ.Kupa 4. hely !)

Képek: kepek/main.php?g2_itemId=16340

www.triatlonmagazin.hu (sajnos csak regisztráció után érhető el)

Verőfényes napsütés, csodaszép bringák, jó futás, mi kell még? Hogy mi? Bringás edzettség és technika. Mert hát egy duatlon versenyen tekerni is kell. Sebaj, legalább tudom, hogy miben kell fejlődnöm. Az már nagyobb gond, hogy az erőnlét mellé több technikai tudás is kellene. A következő szezonra menni fog. Már csak azért is kár volt mert kb. az 57:30-as időmet a bringa húzta le, és a második futás emiatt ment rosszul, melynek eredményeképpen a hatodik lettem, ami azért ugyanakkor nem olyan szörnyű. Az első futáson még az élbollyal mentem kb. a negyedik helyen.

Jó kis verseny volt csodás időben. Már csak azon szörnyűlködtem, hogy valaki egy 1,5 milliós Trek Equinox-al tekert aerobukóban. Elvileg ez nem engedélyezett ezen a távon, én meg szépen leszereltem a könyöklőm. Legközelebb marad... ha a szabályok ilyen rugalmasak. :)

Viktor