Esemény: Budapesti Terepbajnokság - cyclo cross

vissza a naptárhoz | vissza az eredményeimhez

Idő: 2007. december 2., 12:00 - 2007. december 2., 0:00
Leírás:

Budapest Terepbajnokság (1,66x14 km):
- Horváth Zsolt 1:01:24, 13 kör (7. hely)

Képek: kepek/main.php?g2_itemId=5342

na ez is megvolt, mármint a cylocross bp cup. 4 hete kezdtem cyclocrossozni, és ha már csinálom, bár have fun alapon, akkor induljunk versenyeken is. először úgy gondoltam, hogy amatőrben indulok majd, de a hetek alatt egyre inkább megtetszett, úgy hogy elit lett a vége. tegnap kimentem pályátjárni, jó pár kört mentem, kipróbáltam több lehetőséget egy-egy szekciónál, de valahogy nem találtam a ritmusomat.

ma, délelőtt 10-re értem ki. nevezés gyors (kevés hibbant van, aki ilyenkor nyomatja), chip-es időmérés, össz-vissz 1000 huf-ért. le a kalappal! volt időm végignézni az összes kategóriát, mivel elvileg délben rajtoltunk. láttam az amatőrt is, hát ez tényleg elég amatőr volt. ég és föld a két kategória között a különbség.

a pályáról, kicsit eltért a kiírásban olvasottaktól. 1.66 km/kör, 5 akadály, 3 lépcsősor, szóval finom. ja és ebből nekünk 14 kör, elit nők mentek ötöt. asszem 16-an rajtoltunk el, ami megint nem jött össze (a rajt), valahogy agresszivitásomat nem tudom ilyenkor kiélni. szóval megint jöhettem fel, harmadik körig szépen is ment aztán vákumba kerültem, és így is maradtam a verseny végéig. előnyömet tudtal növelni a mögöttem haladóktól, de én nem értem utol már senkit. aztán sajnos a 10. körben megkaptam a körömet Zergééktől, úgy hogy végül 13 kör lett nekem a penzumom. mondjuk erre számítottam is, de jobb lett volna kicsit még feljönni.

abszolut újjoncként sokan megcsodálták jake-t, a kigyót, nagyon jól viselte a megpróbáltatásokat, nekem kell még felnőnöm a szintjéhez. következő verseny a velosport cup lesz két hét múlva.

ja és pár adat, amin lehet szőrnyülködni. avg: 180, max: 188 energie: 1151 kcal 1:01:38 idő alatt. a suunto training effectje 5.0 mutat, ez a max terhelést jelenti, overreaching.