- Székely-család 45:56 (1. hely !)
(Székely Benedek, Székely Mózes)

Képek: kepek/main.php?g2_itemId=3959

Beszámolók:

Fantasztikus volt a hangulat, rengetegen jöttek el, és nagyszerű eredmények születtek! Először is mindenkinek nagyon köszönöm a segítségét és a közreműködést, külön kiemelve Dittét (+ a fiúkat) és Ákost (pl. felfestés, oklevelek, ajándékok, időmérés, rajtszámok, célkapu, terjesztés, hadd ne soroljam), de a helyszínen is sok segítséget kaptunk Bürger Bertáéktól és Marianntól!

Közel 130-an voltunk, az egyre több hallgató mellett, rengeteg oktató jött el, voltak már szép számmal 18 év alattiak is, és persze ne feledkezzünk meg a profikról. Új pályacsúcs született, 15:33 (!) ami már kevesebb mint fél percre van az utcai 5000-es női világcsúcsától (a férfit nem találtam meg, de a lágymányosi úgy is kicsit akadálypálya egy szokásos utcai futóversenyhez képest...).

diespiter

Most először néztem meg az 5VÖS 5KM futóversenyt. Rendezőként vettem rajta részt. A startnál nagy volt az izgalom és a tolongás. A mezőny eleje nagyon gyors volt, de a végén lévők nagyon elfáradtak a végére. Voltak ott öregebbek, fiatalok, gyerekek és még egy baba is. Ez a baba nem futott, hanem babakocsiban tolták. Az első helyezett pályacsúcsot döntött. Már az első körben a leendő első három messze leelőzte a mezőnyt.
(A legközelebbi versenyen lehet, hogy én is részt veszek.)