Esemény: Voralp Mountainbike Marathon - St Veit an der Gölsen (AT)

vissza a naptárhoz | vissza az eredményeimhez

Idő: 2007. május 1., 10:30 - 2007. május 1., 0:00
Leírás:

- Horváth Zsolt 3:20:48 (férfi1 26. hely)

Beszámolók:

64km-2064m szint, 2 körben

Hétfőn gyorsan levezényeltük az ELTE-s bajnokságot, ami szerintem kisebb bakiktól eltekintve sikeres volt. Indulókat tekintve mindenképp, és szerintem jó kis verseny volt. Szóval utána egyből Österreich. St Veit szép, buckás vidék közepén fekszik, nem messze Sankt Pöltentől. Itt inkább huplis még a táj, az igazi hegyek kicsit délebbre kezdődnek, de első maratonnak tökéletes volt. Összességében profi szervezés, gazdag startcsomag, bár kicsit a frissítőkkel fukarok voltak, ugyan is a 30 kilis körön egy volt, azon is könnyen át lehetett robogni 30-cal. Terep nem volt túl izgi, dózer dózer hátán aszfaltos részekkel összekötve, elvétve egy-két singletrack.

Ez a verseny tapasztalat szerzésnek jó volt. Megtapasztaltam, hogy nem vagyok rendben, derekam megint iszonyatosan fájt. Szóval most doki, aztán a nagy menet a Szilvásvárad maraton a maga 117 kilis távjával, 3000 szintjével kérdéses, így biztos nem tudok végig menni rajta. Amúgy kategóriámban 26. lettem, a két távon több, mint 650 induló volt.

A rendezők nagyon jó fejek voltak. Az egyik kérdezett tőlem valamit teliszájjal, én meg rávágtam, hogy Ja. Aztán mikor visszajött, akkor esett le, hogy azt kérdezte, hogy "Hast du Hunger?". Hozott egy táska szendvicset, meg egy táska banánt. :-)

Összességében nagyon jó volt ez a két nap. Még mindig élménydúsabb kint versenyezni, még ha az eredményen nem is látszódik.