Leírás: |
Versenykiírás: www.bptriatlon.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=193
Eredmények: www.bptriatlon.hu/images//20090501.xls
Sprint táv (750 m úszás, 20 km kerékpár, 5 km futás):
- Kiss Bence 1:06:45 (absz. 20. hely, felnőtt 17. hely, egyetemi 6. hely, ELTE 1. hely !!!)
- Szabó Gyula 1:07:21 (absz. 21. hely, felnőtt 18. hely)
- Pálfy Máté 1:07:33 (absz. 22. hely, felnőtt 19. hely, egyetemi 7. hely, ELTE 2. hely !!)
- Ács Viktor 1:08:41 (absz. 26. hely, felnőtt 21. hely, egyetemi 8. hely, ELTE 3. hely !)
- Gutyina Gábor 1:09:17 (absz. 28. hely, senior2 2. hely !!)
- Batár Gábor 1:10:30 (absz. 31. hely, senior2 3. hely !!!)
- Hódosi Lajos 1:10:55 (absz. 32. hely, senior2 4. hely)
- Nyári József 1:11:27 (absz. 33. hely, felnőtt 24. hely, egyetemi 9. hely)
- Vági Róbert 1:11:36 (absz. 34. hely, felnőtt 25. hely)
- Torontáli Tamás 1:15:10 (absz. 46. hely, felnőtt 33. hely, egyetemi 10. hely)
- Székely Mózes 1:15:24 (absz. 48. hely, senior1 7. hely, ELTE okt. 1. hely !!!)
- Mórocza Nóra 1:17:18 (absz. 4. hely, egyetemi 2. hely, ELTE 2. hely !!)
- Pach Péter Pál 1:17:19 (absz. 54. hely, felnőtt 36. hely, egyetemi 11. hely, ELTE 4. hely)
- Pálmafy Marianna 1:17:41 (absz. 5. hely, senior1 1. hely !!!)
- Bácsi András 1:18:46 (absz. 57. hely, felnőtt 39. hely, egyetemi 12. hely)
- Zsigmond Barna 1:20:00 (absz. 61. hely, senior1 9. hely)
- Mátyási Zsófia 1:22:44 (absz. 7. hely, felnőtt 6. hely)
- Mészáros Andrea 1:31:09 (absz. 12. hely, felnőtt 10. hely)
- Horváth Ákos 1:38:46 (absz. 80. hely, senior1 15. hely, ELTE okt. 2. hely !!)
- Berkó Csaba 1:42:48 (absz. 83. hely, felnőtt 50. hely, egyetemi 14. hely, ELTE 5. hely)
Universitas Kupa (500 m úszás, 12 km kerékpár, 3 km futás):
- Szakács Dávid 47:32 (absz. és univ. 3. hely !)
- Somogyi György 48:09 (absz. 4. hely)
- Borzák Réka 1:01:18 (absz. és univ. 4. hely)
- Horváth Bernadett 1:03:48 (absz. 5. hely)
- Kalmár Norbert 1:08:13 (absz. 6. hely, univ. 5. hely)
Diákolimpia IV. korcsoport - egyéni (300 m úszás, 8 km kerékpár, 2 km futás):
- Székely Gellért 26.44 (10. hely)
Diákolimpia IV. korcsoport - csapat (300 m úszás, 8 km kerékpár, 2 km futás):
- Toldy Ferenc Gimnázium (1. hely !!!)
[Molnár Bálint, Székely Gellért, Vass Benedek]
Diákolimpia III. korcsoport - egyéni (200 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás):
- Székely Benedek 15:34 (3. hely !)
- Székely Kolos 18:47 (14. hely)
Diákolimpia II. korcsoport - egyéni (100 m úszás, 2 km kerékpár, 0,5 km futás):
- Zsigmond Anna 12:26 (2. hely !!)
Képek: http://foto.triatlonmagazin.hu/090501/
www.futas.net/fotok/2009/margitszigeti-triatlon/uszas/margitszigeti-triatlon.html
www.futas.net/fotok/2009/margitszigeti-triatlon/kerekpar/margitszigeti-triatlon-kerekpar.html
www.futas.net/fotok/2009/margitszigeti-triatlon/futas/margitszigeti-triatlon-futas.html
http://indafoto.hu/budafoktriatlon/2009_margitsziget_triatlon
Beszámolók: http://polythlon.elte.hu/content/view/213/1/
www.triatlonmagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=121:utjara-indult-a-hazai-triatlon-szezon&catid=1:hirek |